Auto Gaz Śląsk

(32) 609 64 12 biuro@autogaz.com.pl

Menu

AUTOGAZ – SYSTEMY REGULACJI PRZEPŁYWU

---

Z powodu zmieniających się norm w zakresie emisji składników toksycznych spalin, systemy regulacji przepływu gazu w instalacjach LPG i CNG nie są obecnie już wykorzystywane. Ponieważ jednak urządzenia te są nadal zainstalowane w dużej ilości samochodów poruszających się po polskich drogach pozostawiliśmy umieścić na naszej stronie informacje, które pozwolą ich użytkownikom łatwą identyfikację podzespołów klasycznych instalacji gazowych.

elektroniczne systemy regulacji przeplywu

TEC 99 i TEC 99 EVOLUTION

Programowalne urządzenie elektroniczne regulujące precyzyjnie przepływ paliwa gazowego, zapewniające zminimalizowanie poziomu emisji toksycznych składników spalin samochodów wyposażonych w katalizatory sterowane sondą lambda.

moduł komputera LPG
przelacznik wyboru paliwa

Przełącznik zasilania

Umożliwia szybką zmianę paliwa dostarczanego do silnika, z benzyny na gaz i odwrotnie.

DAT 99

Jest urządzeniem służącym do regulacji przepływu paliwa gazowego. Działa nadzwyczaj precyzyjnie i szybko koryguje powierzchnię przekroju, przez który płynie gaz.

czujnik LPG
zestaw instalacji LPG

Pozostała oferta

W ofercie znajdują się zarówno poszczególne elementy elektronicznego systemu regulacji przepływu gazu jak i całe zestawy przeznaczone do natychmiastowego montażu (na zdjęciu kompletny zestaw TOP KIT TEC 99).