Auto Gaz Śląsk

(32) 609 64 12 biuro@autogaz.com.pl

Menu

O nas

-

AUTO GAZ ŚLĄSK

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy AUTO GAZ ŚLĄSK.
Działamy nieprzerwanie od 1994 roku, oferując szereg usługi w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi. Jesteśmy autoryzowanym reprezentantem jednego z najlepszych w Europie producentów urządzeń, elementów i osprzętu specjalnego, które wchodzą w skład samochodowych instalacji gazowych – firmy TARTARINI AUTO.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie informacjami dotyczącymi budowy i funkcjonowania systemów autogazu, w których poruszamy zagadnienia dotyczące:

Duża ilość zagadnień dotyczących problemów technicznych, prawnych i eksploatacyjnych związanych z instalacjami LPG nie pozwala nam na zaprezentowanie ich pełnego zakresu. Dlatego jeśli posiadają Państwo pytania, na które odpowiedzi nie znaleźliście na naszej stronie możecie skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Technicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Można kierować je do nas drogą telefoniczną lub przez adres mailowy. Zainteresowanych odsyłamy również do współpracujących warsztatów montażowych, prowadzonych przez osoby przeszkolone zarówno w kraju jak i zagranicą.

przełączanik paliwa obok włącznika świateł

Nasz zespół

  bart
  Bartosz Flekiewicz
  R&D Engineer
   ewa bajan
   Ewa Bajan
   Administracja / Dział Homologacji
    anna jarek
    Anna Jarek
    Obsługa Klienta
     marcin
     Marcin Cyroń
     Dział Handlowy / Magazyn