Auto Gaz Śląsk

(32) 609 64 12 biuro@autogaz.com.pl

Menu

AUTO GAZ ŚLĄSK – KONTAKT

Auto Gaz Śląsk świadczy usługi projektowania i badania samochodowych instalacji gazowych. Prowadzimy również sprzedaż podzespołów instalacji LPG i CNG marki TARTARINI (takich jak parowniki, elektrozawory, mieszalniki, czy systemy wtrysku sekwencyjnego). Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez nas produktów lub skonsultować się w sprawie systemów autogazu zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Wykonujemy profesjonalne przeglądy instalacji gazowych

Przegląd instalacji gazowej w pojazdach powinien odbywać się przynajmniej raz w roku lub co 10-15tysięcy kilometrów. W jego trakcie wykonywana jest szczegółowa kontrola podzespołów zasilających silnik gazem, która jest podstawą jego sprawnego działania. Jeżeli potrzebne będzie strojenie instalacji, nasi pracownicy zrobią to w taki sposób, by wszystko działało optymalnie i bezawaryjnie. Sprawdzimy również szczelność wszystkich przewodów, a także pracę reduktora, wtryskiwaczy i innych elementów instalacji. W trakcie przeglądu wykonujemy również wymianę filtrów gazowych. Po takim przeglądzie instalacje nie będzie wymagała regulacji przez wiele tysięcy kilometrów.

Zapraszamy do naszego warsztatu w Katowicach, gdzie przeprowadzimy przegląd instalacji gazowej, a także mogą Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie projektowania, montażu i badania samochodowych instalacji LPG.

 


Auto Gaz Śląsk Sp. z.o.o.

ul. Brygadzistów 82a
40-807 Katowice

Tel.: (32) 609 64 12
Kom.: +48 609 64 12 64
Fax: (32) 251 64 68

e-mail: biuro@autogaz.com.pl

Biuro Obsługi Technicznej:   tel.: (32) 609 64 12 wew. 16

Serwis:   tel.: (32) 609 64 12 wew. 11

Dział Handlowy:   tel. (32) 609 64 12 wew. 19

Napisz do nas

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.autogaz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO GAZ ŚLĄSK Sp. z o.o. , 40-807 Katowice, Brygadzistów 82a, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem tflekiewicz@autogaz.com.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny